Polub nasz profil na Facebooku

Zapisz się do naszej bazy wiedzy, by zawsze być na bieżąco z nowościami na blogu i aktualnymi promocjami w sklepie.

Chcę otrzymywać newsletter (w każdej chwili możesz anulować subskrypcję)

Znajdź nas na:
RSS
Facebook
Facebook

Witamy Cię na stronie naszej firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze

Naszym celem jest podzielenie się z Tobą całą wiedzą, jaką mamy. Mamy nadzieję, że wpisy, które regularnie będziemy umieszczać na stronie, pomogą Ci w zorientowaniu się w ofercie produktów branży szwalniczej. Korzystając z wiedzy naszych specjalistów, pracujących w branży od kilkunastu lat, uzyskasz wiele przydatnych informacji na temat maszyn szwalniczych, nie tylko tych przemysłowych, ale również tych do użytku domowego. Baza wiedzy będzie regularnie poszerzana, aby znalazły się w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, związane ze wszystkim, co ma związek z branżą. Chcemy, aby maszyny szwalnicze różnego typu nie miały przez Tobą żadnych tajemnic, dzięki czemu ich wybór będzie o wiele prostszy.

Chcesz otrzymać rabat 5% na pierwsze zakupy w sklepie szwalnia.pl? Zapisz się do newslettera (formularz zapisu z lewej strony), a otrzymasz od nas kupon rabatowy. Przy okazji skorzystasz z wiedzy naszych specjalistów i będziesz na bieżąco z nowościami na blogu i promocjami w sklepie. Obiecuję, że nie będę zaśmiecać Twojej skrzynki i w każdej chwili będziesz mógł wypisać się z naszej bazy wiedzy.

 

Zapytaj nas o maszyny szwalnicze

Zależy nam na dobrych relacjach z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Istniejemy tylko dzięki Wam i dlatego chcemy, by każdy kto nas odwiedzi znalazł to, czego szuka, bez względu na to, czy jest to specjalistyczne urządzenie, czy odpowiedź na nurtujące od dawna pytania. Dlatego zachęcamy Was do pisania do nas i zadawania pytań. Postaramy się na nie wszystkie odpowiedzieć, także w postaci wpisów na naszym blogu. Przygotujemy dla Was porównania różnych urządzeń, wytłumaczymy, jak działają poszczególne maszyny, podpowiemy na co zwrócić uwagę, by wybrać produkt najlepiej spełniający Wasze oczekiwania.

W każdej chwili możecie też zadzwonić do naszych specjalistów, by od razu uzyskać informacje o urządzeniach z oferty naszego sklepu. Zapraszamy też do siedziby naszej firmy, gdzie można obejrzeć każdą maszynę i od razu skorzystać z pomocy fachowców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

W zakładce kontakt możecie sprawdzić, jak się z nami skontaktować. Naszą ofertę poznacie w zakładce SKLEP. Wpisów szukajcie z pomocą lupki, chmury tagów albo w poszczególnych zakładkach.