Polish (Poland)English (United Kingdom)

Twój koszyk jest pusty.

Gdzie moja paczka?

Gwarancja dostawy i serwisu - 72h

OFERTA
PRODUCENCI

Allegro

Zakup używanych maszyn szwalniczych


Używane maszyny szwalnicze


Przemysłowe maszyny do szycia są niezbędne w każdej firmie związanej z branżą odzieżową. Ponieważ są wykorzystywane w celach komercyjnych, ważne jest, aby były niezawodne i wydajne oraz wykonywały ciężkie zadania w najkrótszym możliwym czasie. To jeden z powodów, dla których wiele firm dokonuje zakupu nowych przemysłowych maszyn szwalniczych, pomimo wysokich kosztów ich zakupu.


Wielu właścicieli dużych firm nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do ceny, jaką muszą zapłacić gdy chodzi o zakup nowych maszyn do szycia. Jest to uzasadnione przez wiele korzyści, jakie wnosi do firmy taka inwestycja. Jednak na Polskim rynku wiele firm nie posiada wystarczających zasobów finansowych, aby pozwolić sobie na częste uzupełnianie parku maszynowego o nowe maszyny szwalnicze posiadające, najlepsze parametry i możliwości. Pomimo, iż właściciele rozumieją doskonale korzyści płynące z nabycia najwyższej klasy maszyn szwalniczych, ich budżet nie pozwala na taki krok.


Alternatywą dla tych, którzy chcą  wyposażyć swój zakład w dobre maszyny jest zakup maszyn używanych. Na rynku jest wielu sprzedających, którzy posiadają w swojej ofercie używane maszyny szwalnicze. W ten sposób przedsiębiorcy przy minimalnych nakładach finansowych mogą nadal korzystać z maszyn szwalniczych o najlepszych parametrach.
Na co uważać przy zakupie używanych maszyn do szycia?


Zakup używanej maszyny do szycia może niewątpliwie przynieść wiele korzyści, jednak należy pamiętać, iż nie wszyscy sprzedawcy są w pełni uczciwi wobec kupujących. W szczególności należy uważać na sprzedawców okazjonalnych, którym najczęściej zależy  na szybkim i maksymalnym wzbogaceniu się, kosztem kupującego. Nie zależy im na dobrych stosunkach i długotrwałym kontakcie z klientem. Możliwe nawet, że krótko po dokonanej sprzedaży zamkną swoją działalność pozostawiając klienta na przysłowiowym lodzie z urządzeniem które posiada ukrytą wadę. Dobrze jeżeli usterka będzie niewielka i łatwa do naprawy (np. źle zamontowane lamowniki), ale co w przypadku gdy maszyna będzie zupełnie niezdatna do użytku? Aby uniknąć tego typu rozczarowań, używane maszyny szwalnicze najlepiej zakupić w firmie która działa w branży wiele lat oraz posiada wielu zadowolonych odbiorców. Taka firma nie może sobie pozwolić na utratę zaufania klientów. Każda używana maszyna do szycia opuszczająca taką firmę jest dokładnie sprawdzona pod względem technicznym przez wykwalifikowany zespół mechaników. Dzięki temu, to co mogło by pozostać niezauważone przez osobę niedoświadczoną, na pewno szybko zostanie dostrzeżone przez specjalistę i albo zostanie naprawione albo maszyna zostanie zwycofana z dalszego obrotu.

Na skutek eksploatacji w zakładach, maszyny są dekompletowane a ich podzespoły ulegają zużyciu. Dokonując bezpośredniego zakupu u  dotychczasowego właściciela używanych maszyn szwalniczych należy się liczyć z koniecznością włożenia dodatkowej pracy w początkowy rozruch urządzeń. Zakup u pośrednika oszczędza wiele czasu oraz pracy, a w pewnych przypadkach może nawet okazać się tańszy. Firma handlująca maszynami, ma bezpośredni dostęp do wszystkich podzespołów oraz części zamiennych do maszyn szwalniczych takich jak: stopki, lamowniki, igły, zwijacze oraz wielu innych.

Łódź, jako stolica przemysłu odzieżowego posiada bardzo dobrą ofertę na maszyny szwalnicze.

Rynek maszyn używanych jest rozległy. Jednak ze względu na duże nagromadzenie przedsiębiorstw z branży odzieżowej oraz swoją przeszłość, Łódź jest bardzo dobrym miejscem, do poszukiwania ofert na maszyny szwalnicze. Ponadto bliskie sąsiedztwo Warszawy, autostrada do Poznania, droga ekspresowa prowadząca do Katowic, oraz planowana autostrada Łódź – Trójmiasto, w połączeniu z Centralnym położeniem geograficznym, zapewniają dogodne warunki komunikacyjne z każdego zakątka Polski.

 

Produkty firmy JUKI

Maszyny Używane

MASZYNY TYPICAL

Części JUKI

Promocje

Zobacz nasze filmy

BANASZCZYK MASZYNY SZWALNICZE
Nasz adres: PL 95-030 Gadka Stara (koło Łodzi)
ul. Czartoryskiego 16
tel. 042 212 14 50 tel. 042 212 14 52 fax. 042 299 61 51
gg: 1866209     info@szwalnia.pl
Copyright © 2013 Banaszczyk
All Rights Reserved.
www.szwalnia.pl