ABC Szwalni

Juki

Maszyny do szycia pod lupą – czyli jak otworzyć szwalnię lub usprawnić pracę swojej pracowni (część 1)

Szwalnia to sprawnie działający mechanizm. Każda maszyna do szycia pełni w nim określone funkcje. Zakład będzie funkcjonował dobrze, jeśli każdy etap produkcji przeprowadzany będzie tak, jak powinien. Bez półśrodków i bez drogi na skróty. Początki są trudne, nie tylko ze względu na koszty. Gorsze jednak jest działanie trochę po omacku. Dlatego podzielimy się doświadczeniem i […]

bardzo mocna igła

Igły do maszyn do szycia Groz-Beckert – jak wybrać odpowiedni model?

Igła biegnie drobnym ściegiem, a za igłą – nitka biegiem. Czy można szyć bez nici?   Można. Pewnie nie takiej odpowiedzi spodziewała się większość z Was. Taką możliwość daje maszyna do filcowania Janome, która pozwala na łączenie materiałów bez użycia nici. A czy można szyć bez igły? Nie. I to od igły w dużej mierze […]

Tniemy ceny z okazji BLACK FRIDAY

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy super promocje. Zniżki na maszyny szwalnicze, urządzenia, części i akcesoria. Warto zajrzeć do naszego sklepu w dniach 23.11-25.11. Rabaty sięgają nawet 50%. Nowe, promocyjne ceny dostępne będą na stronie w piątek od północy. Promocyjna oferta obejmuje produkty, który przydadzą się w Waszych szwalniach czy domowych pracowniach krawieckich. Do kupienia będą […]

Wszystkie wpisy

Rekomendacje

Firma GARDIA potwierdza współpracę z firmą Banaszczyk Maszyny Szwalnicze. Współpraca rozpoczęła się w 2011 roku i trwa stale , ponieważ jest bardzo efektywna.  Przedsiębiorstwo z pewnością należy do tych, które stawiają na jakość produktów. Według nas wartościowa marka towaru to gwarancja satysfakcjonującej transakcji. Firma zyskuje klientów, którzy zwracają uwagę na ceny. Przedsiębiorstwo ma na uwadze portfel  klienta, a wyznacznikiem tego są właśnie niskie opłaty. Pozycję firmy na rynku utrzymują partnerskie kontakty z klientami. Oferta firmy jest prezentowana w sposób rzetelny, profesjonalny i wyczerpujący.

Przedsiębiorstwo Państwowe Gardia

 

MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe Spółka Akcyjna w Bydgoszczy udziela rekomendacji firmie BANASZCZYK Maszyny Szwalnicze jako dostawcy maszyn szwalniczych, części do maszyn  oraz usług  serwisowych i naprawczych dotyczących zakupionych maszyn. Firma BANASZCZYK MASZYNY SZWALNICZE jest naszym głównym dostawcą maszyn szwalniczych. Firma wykazuje się profesjonalizmem i wysoką kulturą pracy oraz rzetelnością. Wszystkie dostawy maszyn oraz inne prace zlecone firmie, są wykonywane fachowo i zgodnie z ustalonymi terminami. Kilkuletnia współpraca z wymienioną firmą pozwala stwierdzić, iż jest to sumienny i sprawdzony partner godny polecenia.

Modus Przedsiębiorstwo Odzieżowe
MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe

Niniejszym zaświadczamy, że w styczniu 2014 roku zgodnie z umową firma Banaszczyk dostarczyła oraz zainstalowała urządzenia do wyposażenia pracowni krawieckiej Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Dostawa, instalacja oraz szkolenie zostały przeprowadzone z należytą starannością w zadeklarowanym terminie. Zainstalowany sprzęt działa bez zarzutu, a świadczona przez firmę Banaszczyk obsługa została przeprowadzona terminowo i skutecznie.

Politechnika Koszalińska

Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze z którą firma Z.P.O. „Marjoss” ma przyjemność współpracować od ok. 8 lat z rzetelnym i godnym polecenia partnerem biznesowym. Na podstawie naszych doświadczeń, rekomenduję firmę BANASZCZYK Maszyny Szwalnicze wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość usług oraz terminowość zlecanych zadań. Jesteśmy pewni, że dalsza nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści obu firmom jak i tym którzy nawiążą współpracę z firmą Banaszczyk.

Zakład Przemysłu ODziezowego "MARJOSS" P.P. ZPCHr.
Zakład Przemysłu ODziezowego “MARJOSS” P.P. ZPCHr.

Wydział Zaopatrzenia i Transportu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wyraża swoje zadowolenie z usług świadczonych przez firmę Banaszczyk Maszyny Szwalnicze. Dotychczasowa współpraca pozwala na rekomendację firmy jako poważnego i wiarygodnego partnera.

Wydział Zaopatrzenia i Transportu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Wydział Zaopatrzenia i Transportu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze w 2011 była dostawcą maszyny Typical GC 20606-1 dla naszego przedsiębiorstwa. Nawiązana współpraca  2011 roku przebiega na zasadach obustronnej współpracy. Zaangażowanie firmy Banaszczyk w ramach kontaktów z klientami w dużej mierze wpływa na budowanie pozytywnej marki na rynku. Zaoferowana maszyna w pełni spełniła  wymagania naszej spółki , a bezawaryjna dotychczasowa eksploatacja potwierdza jakość zakupionego produktu. Oferta sprzedaży została przedstawiona profesjonalnie i wyczerpująco , co w dużej mierze pozwoliło wybrać produkt odpowiadający  naszym potrzebom. Dostawa została zrealizowana bardzo rzetelnie , w wyznaczonym terminie oraz w atrakcyjnej cenie. Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze jest godna polecenia jako partner w obrocie towarowym.

Wojskowe zakłady elektroniczne zielonka
Wojskowe Zakłady Elektroniczne

Rekomenduję firmę „Banaszczyk Maszyny Szwalnicze” jako solidną, wiarygodną i w pełni profesjonalną. Współpracuję z nią od 15 lat i zawsze jestem zadowolony  z jakości sprzedawanych maszyn i części do nich. Doświadczona kadra i potencjał organizacyjny gwarantują również rzetelną obsługę i fachowe doradztwo. Dotychczasowe doświadczenia dają mi podstawy do twierdzenia, ze firma jest godnym polecenia partnerem. Jestem pewny, że każdy będzie usatysfakcjonowany współpracując z nią. Życzę dalszych sukcesów.

PPHU QUEST
PPHU “QUEST”

Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 6 Specjalnej w Płocku poświadcza, że firma BANASZCZYK MASZYNY SZWALNICZE dostarczyła i zamontowała maszyny szwalnicze zgodnie z umową. Zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie, terminowo jakościowo bez zastrzeżeń. Na podstawie powyższej współpracy rekomenduje firmę BANASZCZYK MASZYNY SZWALNICZE jako solidną i wiarygodną.

Referencje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2

Firma Banaszczyk od dłuższego czasu zaopatruje  Zakład Krawiecki „AS” GARNITEX. W maszyny szwalnicze oraz świadczy kompleksowe usługi serwisowe. Charakteryzuje się ona wysokim poziomem kompetencji, profesjonalnym doradztwem i wysoką wiedza merytoryczną. Firma rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych jej zleceń. Jesteśmy zadowoleni z wzajemnej współpracy i z pełną świadomością rekomendujemy firmę BANASZCZYK Maszyny Szwalnicze jako sprawdzonego i pewnego partnera w biznesie.

Banaszczyk opinie
“AS” GARNITEX

O nas

Rozwijamy się dla Was, bo to dzięki Wam rozwija się nasza firma. Chcemy dzielić się z Wami specjalistyczną wiedzą, by tematyka maszyn szwalniczych do różnych zastosowań nie miała dla Was żadnych tajemnic. Specjaliści z naszej firmy z chęcią udzielą wszystkich potrzebnych informacji przez telefon oraz na miejscu w siedzibie firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze. Oprócz tego tworzymy bazę wiedzy – blog, na którym można znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji. Część z nich przyda się osobom początkującym, dopiero co zaczynającym przygodę w naszej branży. Starzy wyjadacze również znajdą coś dla siebie – porównania maszyn czy charakterystykę specjalistycznych urządzeń. Zachęcamy do zapisania na listę odbiorców newslettera, by na bieżąco być z wpisami na blogu oraz z informacjami o promocjach w naszym sklepie.

Serwis maszyn szwalniczych

Wykwalifikowani mechanicy firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze, dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu oraz dużemu zapleczu części zamiennych, szybko naprawiają maszyny.

Sprzedaż maszyn szwalniczych

Zajmujemy się sprzedażą maszyn szwalniczych do różnych zastosowań. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do wyposażenia szwalni oraz części zamienne do maszyn. Jesteśmy bezpośrednim importerem polecanych od lat maszyn Typical i Juki. Oferujemy maszyny, które od lat szyją w szwalniach na całym świecie, ale w naszej ofercie znajdują się również nowoczesne urządzenia, szturmem wchodzące na europejski rynek.

Czy chcesz teraz:

Poznać nasz zespół

Sprawdzić naszą ofertę

Kontakt