REECE 84-72MJ automat do zszywania elementów (autojig)


REECE_84-72MJ_AJ

REECE

Nowy produkt


W zależności od modelu AMF REECE 84-72 jest w stanie odszyć elementy nawet do 140 cm długości. Ponadto z łatwością wykona takie elementy jak dwu częściowe kołnierzyki...

Więcej szczegółów

Cena na telefon

(+48) 42 212-14-50

Dodaj do listy życzeń

W zależności od modelu AMF REECE 84-72 jest w stanie odszyć elementy nawet do 140 cm długości. Ponadto z łatwością wykona takie elementy jak dwu częściowe kołnierzyki koszul. Zaawansowany mikroprocesor automatu szwaniczego realizuje wszystkie funkcje takie jak: zagęszczenie ściegu na początku oraz na końcu szwu, automatyczne obcinanie nici, start oraz stop odkrawania materiału, do 6 różnych operacji szycia narożników, mechanizm obrotu formy przy nieruchomej igle, automatyczny wyrzut gotowego elementu, licznik gotowych elementów oraz wiele innych.

Automat gwarantuje stałą jakość odszytych elementów. Każdy odszyty element posiada idealny rozmiar i kształt - za każdym razem, niezależnie od użytego materiału czy umiejętności operatora. Rozmiar oraz kształt odszywanych elementów można w łatwy i prosty sposób zmienić w przeciągu paru chwil. Obsługa automatu nie wymaga żadnych długotrwałych szkoleń - operator osiąga pełną produktywność w przeciągu paru minut. Ponadto w czasie gdy jedna forma jest odszywana, operator może przygotowywać następną formę zwiększając w ten sposób produktywność.

Największe zalety automatu AMF REECE 84-72:
- zmiana formy odszywanego elementu może nastąpić w ciągu 10 sekund
- bardzo krótki okres potrzebny do przeszkolenia personelu
- przeznaczony do szycia wszystkich rodzajów i gramatur materiałów
- dostępne modele wraz z lamowaniem i mocowaniem patki na kieszeni

  • Cena na telefon tak