Marki

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 164 elementów
Jest 164 produktów.

Wyposażenie krojowni

Krojownia to jeden z działów przygotowania produkcji. W naszym sklepie można znaleźć urządzenia krojcze, które umożliwią kompleksowe wyposażenie krojowni. Oprócz urządzeń nasza oferta obejmuje też akcesoria takie jak nożyczki krawieckie Fiskars, obcinaczki do nitek, klamry do materiału czy rękawice antyprzecięciowe.

Urządz...

Wyposażenie krojowni

Krojownia to jeden z działów przygotowania produkcji. W naszym sklepie można znaleźć urządzenia krojcze, które umożliwią kompleksowe wyposażenie krojowni. Oprócz urządzeń nasza oferta obejmuje też akcesoria takie jak nożyczki krawieckie Fiskars, obcinaczki do nitek, klamry do materiału czy rękawice antyprzecięciowe.

Urządzenia krojcze do Twojego zakładu

W tej kategorii znajdują się między innymi urządzenia do cięcia materiałów, klejarki na gorąco czy system wspomagania procesu przygotowania produkcji (program do konstrukcji odzieży GEMINI CAD). Produkty podzielone są na kilka podkategorii: - Noże tarczowe. Można tutaj znaleźć krajarki tarczowe HOFFMAN, zasilane sieciowe lub akumulatorowo. - Noże pionowe. Tutaj znajdują się krajarki pionowe HOFFMAN oraz noże krojcze pionowe OCEAN CZD-3 (8 cali, 10 cali, 12 cali). - Noże taśmowe. W tej kategorii znajdują się krajarki taśmowe, przeznaczone do cięcia wyższych nakładów. Do wyboru są noże taśmowe REXEL, z nadmuchem i ostrzałką oraz krajarki taśmowe OCEAN DY. - Klejarki. W tej kategorii można znaleźć termopodklejarki o różnych powierzchniach roboczych. Do wyboru są klejarki taśmowe np. MAX F300 czy pneumatyczne podklejarki płytowe COMEL. Klejarki do tkanin dostępne w naszym sklepie są wyposażone w termostaty elektroniczne oraz w zabezpieczenia chroniące operatora maszyny. - Plotery. W tej kategorii znajdują się plotery tnące (np. ploter tnący C960), plotery atramentowe (np. model IP180) oraz plotery pisakowe (np. model PP180). - Automatyczne krojownie. To kategoria, w której znajdują się zaawansowane automatyczne cuttery do tkanin. W naszej ofercie znajdują się maszyny do krojenia tkanin o różnych powierzchniach roboczych. Do wyboru są katery jednowarstwowe oraz wielowarstwowe. Polecane modele to: automatyczna krojownia AGMS HY-HC1705 czy kater jednowarstwowy BK3-1713. - GEMINI CAD SYSTEM - system przygotowania produkcji. GEMINI CAD to nie tylko program do tworzenia szablonów krawieckich. Jest to wszechstronny program do konstrukcji odzieży, umożliwiający digitalizację szablonów, stopniowanie szablonów, tworzenie układów kroju oraz automatyzację planowania produkcji. - Nożyczki krawieckie, a w tej kategorii nożyczki krawieckie Fiskars, nożyczki KAI, obcinaczki do nitek czy ostrzałki do nożyczek. - Stoły do lagowania. W tej kategorii znajdują się stoły krojcze REXEL, także z lagowarką (np. stół krojczy z lagowarką REXEL UL-3). - Odkrawacze. W tej kategorii można znaleźć odkrawacze do tkanin, a w tym odkrawacze manualne (jak np. DYDB-1/DR) oraz automatyczne (jak np. model DYDB-3). - Rękawice ochronne. Metalowe rękawice, o różnych rozmiarach. Siatkowe rękawice ochronne są dostępne także z naciągaczem. - Przewijarko-przeglądarki. - Znaczniki do tkanin. - Maszyny do cięcia lamówki. - Maszyny do cięcia taśm. W tej kategorii znajdują się urządzenia do cięcia na ciepło. Do wyboru jest kilka modeli, np. nóż termiczny do tkanin HTC-R do pracy przerywanej, dyspenser elektroniczny GLOBAL CB 300S (urządzenie do cięcia taśmy), popularny nóż termiczny do cięcia materiałów syntetycznych HTC-R EL z regulacją temperatury czy ULTIMA SF-120LR – maszyna do cięcia pasów, rzepów czy gumy.

Bardzo duży wybór maszyn i urządzeń do cięcia tkanin pozwala na profesjonalne wyposażenie krojowni. System przygotowania produkcji GEMINI CAD przyspiesza i usprawnia pracę krojowni, tak samo jak automatyczna krojownia. Szukasz nowoczesnych rozwiązań dla Twojego zakładu? Znajdziesz je w naszym sklepie.
Więcej