Kontakt z nami

BANASZCZYK MASZYNY SZWALNICZE

95 - 030 Stara Gadka k./ Łodzi
ul. Czartoryskiego 16

tel. 48-42-212-14-50
tel. 48-42-212-14-52

fax. 48-42-299-61-51
e-mail: info@szwalnia.pl

NIP: 729-106-21-90

Godziny pracy:

Poniedziałek: 8.00-17.00
Wtorek: 8.00-17.00
Środa: 8.00-17.00
Czwartek: 8.00-17.00
Piątek: 8.00-17.00
Sobota: 8.00-13.00

Numery kont bankowych:
PLN: PL 42 1240 1545 1111 0010 4202 8179
EUR:   PL 19 1240 1545 1978 0010 3184 7482


Dział Handlowy - Maszyny

Marek Zygmunt

Marek Zygmunt
tel. (+48) 42 212-14-50
kom. (+48) 514-111-251
e-mail: marek@szwalnia.pl

Krzysztof Bakowski

Krzysztof Bąkowski
tel. (+48) 42 212-14-50
kom. (+48) 504-468-310
e-mail: krzysztof@szwalnia.pl

Janusz Jaśniewicz

Janusz Jaśniewicz
tel. (+48) 42 212-14-52
kom. (+48) 505-925-688
e-mail: janusz@szwalnia.pl

Jarosław Banaszczyk

Jarosław Banaszczyk
tel. (+48) 42 212-14-50
kom. (+48) 501-083-262
e-mail: jarek@szwalnia.pl


Dział Handlowy - Części

Agnieszka Kuzańska

Agnieszka Kuzańska
tel. (+48) 42 203-25-48
e-mail: info@szwalnia.pl

Bogusława Miedzianowska

Bogusława Miedzianowska
tel. (+48) 42 203-25-41
e-mail: info@szwalnia.pl

Dominika Mizera

Dominika Mizera
tel. (+48) 42 212-14-52
e-mail: dominika@szwalnia.pl


Systemy przygotowania produkcji

Małgorzata Mikołajczyk

Małgorzata Mikołajczyk
kom. (+48) 504-468-210
e-mail: malgorzata@szwalnia.pl

Radosław Marynowski

Radosław Marynowski
kom. (+48) 609 522 193
tel. (+48) 42 212-14-50
e-mail: info@szwalnia.pl


Sprzedaż Hurtowa
Logistyka i Zaopatrzenie

Przemysław Banaszczyk

Przemysław Banaszczyk
tel. (+48) 42 203-25-38
kom. (+48) 505 166 141
e-mail: przemek@szwalnia.pl

Agnieszka Augustyniak

Agnieszka Augustyniak
tel. (+48) 42 203-25-38
e-mail: agnieszka@szwalnia.pl
 


Dział marketingu - administracja stroną

Ewa Ziętala

Ewa Ziętala
tel. (+48) 42 203-25-38
e-mail: ewa@szwalnia.pl
 

Damian Zapart

Damian Zapart
tel. (+48) 42 203-25-38
e-mail: damian@szwalnia.pl


Serwis, skladanie maszyn

Bogumił Kacprzak

Bogumił Kacprzak
e-mail: serwis@szwalnia.pl

Wojciech Jankowski

Wojciech Jankowski
e-mail: serwis@szwalnia.pl

Adam Zygmunt

Adam Zygmunt
e-mail: serwis@szwalnia.pl 

Sławomir Świętosławski

Sławomir Świętosławski
e-mail: serwis@szwalnia.pl

Maciej Kołodziejski

Maciej Kołodziejski
e-mail: serwis@szwalnia.pl

Zdzisław Jeziorski

Zdzisław Jeziorski
e-mail: serwis@szwalnia.pl


Systemy rozkroju i przygotowania produkcji, automatyka

Marcin Gajda

Marcin Gajda
tel. (+48) 42 203-25-37
e-mail: serwis@szwalnia.pl

Daniel Wiśniewski

Daniel Wiśniewski
tel. (+48) 42 203-25-37
e-mail:
serwis@szwalnia.pl

Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski
tel. (+48) 42 203-25-37
e-mail: serwis@szwalnia.pl 



Magazyn

Jarosław Wojtasik

Jarosław Wojtasik
tel. (+48) 42 203-25-34
e-mail: info@szwalnia.pl

Jacek Jędrzejczak

Jacek Jędrzejczak
tel. (+48) 42 203-25-34
e-mail:
info@szwalnia.pl