Marki

Podkategorie

 • Maszyny jednoigłowe

  Stębnówki jednoigłowe

  Maszyny jednoigłowe przeznaczone do ciężkiego szycia, wyposażone w potrójny transport materiału i nowoczesne silniki energooszczędne typu: direct-drive.

 • Maszyny dwuigłowe

  Stębnówki dwuigłowe

  Maszyny dwuigłowe przeznaczone do ciężkiego szycia, wyposażone w potrójny transport materiału, zaawansowane funkcje usprawniające pracę i panel sterujący.

 • Słupowe

  Maszyny słupkowe

  Specjalistyczne maszyny szwalnicze wyposażone w słupek pozwalający na zszywanie i przeszywanie trudno dostępnych miejsc. Szczególnie stosowana w szyciu pokrowców, plecaków, toreb.

 • Cylindryczne

  Cylindryczne maszyny do szycia

  Maszyny wyposażone w specjalny rodzaj wysięgnika w kształcie cylindrycznym umożliwiające szycie trudno dostępnych miejsc. Idealne zastosowanie znajdują dla powierzchni okrągłych i pół okrągłych takich jak: pokrowce, gondole dla wózków i fotelików.

 • Długoramienne

  Maszyny długoramienne

  Maszyny do szycia o przedłużonej konstrukcji ramienia, wykorzystywane do szycia ciężkich materiałów. Idelne do szycia pokrowców, plandek, obić kanap oraz foteli.

 • Kuśnierki

  Kuśnierki przemysłowe

  Specjalistyczne maszyny szwalnicze do szycia ciężkich materiałów. Przeznaczone do szycia skór, futer, podeszwy.

 • Ścieniarki

  Maszyny szwalnicze przeznaczone do ścieniania brzegów skór, materiałów z tworzyw sztucznych i gumowych. Wykorzystywana przy produkcji obuwia, tapicerki meblowej, toreb, wyrobów technicznych i wielu innych.

 • Uszczelnianie szwów

  Maszyny do uszczelniania szwów

  Wysokowydajna maszyna ze sterowaniem elektronicznym, wykorzystywana do uszczelniania szwów. Wodoszczelność szwów otrzymywana jest poprzez naklejenie na uprzednio wykonany szew specjalnej taśmy przy użyciu gorącego powietrza.

 • Inne
 • Stopki do maszyn z potrójnym transportem

  Stopki do maszyn z potrójnym transportem

 • Stopki do stębnówek z górnym transportem

  Stopki do stębnówek z górnym transportem

 • Liniały do maszyn z potrójnym transportem
 • Oświetlenie

  Lampki do maszyn

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą profesjonalnych lampek do maszyn szwalniczych firmy: HAIMU

 • Chemia

  Artykuły chemiczne

  Profesjonalne artykuły chemiczne do zastosowań przemysłowych.

 • Krzesła

  Krzesła szwalnicze

  Profesjonalne i atestowane krzesła dla szwalni i zakładów krawieckich.

 • Maszyny ultradźwiękowe
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 106 elementów
Jest 106 produktów.

Maszyny do szycia skóry, tapicerki meblowej i samochodowej

W tej kategorii znajdują się bardzo mocne maszyny do zadań specjalnych. Jeśli potrzebujesz urządzeń, które bez problemu poradzą sobie z szyciem tapicerki samochodowej i meblowej, grubych materiałów, plandek czy skór to w naszym sklepie znajdziesz różne maszyny do ciężkiego szycia znanyc...

Maszyny do szycia skóry, tapicerki meblowej i samochodowej

W tej kategorii znajdują się bardzo mocne maszyny do zadań specjalnych. Jeśli potrzebujesz urządzeń, które bez problemu poradzą sobie z szyciem tapicerki samochodowej i meblowej, grubych materiałów, plandek czy skór to w naszym sklepie znajdziesz różne maszyny do ciężkiego szycia znanych i cenionych producentów: JUKI, TYPICAL, GLOBAL czy STROBEL.

Maszyny do szycia ciężkiego – oferta naszego sklepu

W ofercie naszego sklepu znajdują się urządzenia, które doskonale sprawdzą się przy szyciu tapicerki, skóry i innych grubych i trudnych w obróbce materiałów. Maszyny podzielone są na kilka kategorii: - Maszyny jednoigłowe. W tej kategorii znajdują się stębnówki z potrójnym transportem oraz maszyny do szycia z podwójnym transportem. Solidne maszyny, z powiększonym chwytaczem, wiele z nich ma automatyczne funkcje, panel sterowania oraz automatyczny system smarowania. Znaleźć tu można flagowe modele takie jak: TYPICAL GC20665-D2T3, JUKI LU2818ESAL-7, TYICAL GC0605NA, TYPICAL GC0617D, TYPICAL GC6-7, TYPICAL GC2603 oraz nowoczesna maszyna TYPICAL TW1-898-L14-D2T5 z dodatkowymi funkcjami. - Maszyny dwuigłowe: tutaj można znaleźć stębnówki z potrójnym i podwójnym transportem, ale z dwoma igłami: TYPICAL GC20666, TYPIACL GC9750-HD3 czy TYPICAL TW2-898-D2. - Maszyny słupowe: w tej kategorii można znaleźć maszyny szwalnicze ze słupkiem, który umożliwia zszywanie materiałów w trudnodostępnych miejscach, idealne przy szyciu pokrowców, plecaków czy toreb. Flagowe modele z tej kategorii to TYPICAL TW5-8365 czy TYPICAL TW1-591-H-N7. - Maszyny cylindryczne – maszyny kaletnicze. Maszyny z ramieniem cylindrycznym, o różnej średnicy, przeznaczone do szycia w trudnodostępnych miejscach, idealne do szycia pokrowców czy pokryć do fotelików lub gondoli do wózka. W tej kategorii można między innymi znaleźć modele takie jak: TYPICAL TW3-441, TYPICAL GC2263V czy automatyczna cylindryczna maszyna do szycia grubych materiałów TYPICAL GC2263-D2T3. - Maszyny długoramienne. W tej kategorii znajdują się między innymi maszyny do szycia tapicerki meblowej i samochodowej. Długie ramię powala na wygodne szycie materiałów o dużej powierzchni. Popularne maszyny tapicerskie to np. TYPICAL GC20606-1L18-D2 czy nowoczesna maszyna TYPICAL TW1-898-L14-D2T5. - Kuśnierki. W tej kategorii znajdują się maszyny do twardych materiałów. Kuśnierki to maszyny do szycia skóry czy podeszew butów. Popularna w tej kategorii maszyna szewska to TYPICAL GP5-III. Popularna jest też maszyna kuśnierska STROBEL, model 141-23EV oraz TYPICAL TW6-960. - Ścieniarki. Urządzenia przeznaczone do ścieniania brzegów skór i materiałów z tworzyw sztucznych. Popularna w tej kategorii ścieniarka brzegowa do skór to np. TYPICAL AK-801. - Maszyny do uszczelniania szwów – służą do zapewnienia wodoszczelności szwów. W tej kategorii znajdują się między innymi modele VIM V-6 czy VIM V-9.

Wyposażenie tapicerni – maszyny do szycia grubych materiałów

Ciężkie maszyny do szycia, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, umożliwią kompleksowe wyposażenie tapicerni meblowych i samochodowych, a także zakładów kaletniczych i przemysłowych zajmujących się np. szyciem namiotów, plandek i innych ciężkich materiałów. Szukasz maszyny do produkcji obuwia, maszyny do szycia żagli czy maszyny do szycia tapicerki? W tej kategorii znajdziesz urządzenia, które doskonale sprawdzą się w Twojej działalności. W ofercie mamy też części zamienne takie jak stopki do maszyn z potrójnym transportem, lamowniki i liniały.
Więcej