Marki

Podkategorie

 • Stębnówki jednoigłowe

  Stebnówka jednoigłowa

  Kompaktowa i bardzo popularna jednoigłowa maszyna do szycia lekkich i średnich materiałów, szyjąca ściegiem płaskim. W zależności od konfiguracji może być wyposażona w automatyczne podnoszenie stopki, system ryglowania, pozycjonowanie igły, obcinanie nici oraz napęd Direct-Drive.

 • Stębnówki dwuigłowe

  Stebnówka dwuigłowa

  Maszyna dwuigłowa do szycia średnich i grubych materiałów, szyjąca ściegiem płaskim. Zastosowanie systemu dwóch igieł umożliwia prowadzenie jednolitego podwójnego ściegu, co umożliwia obszywanie kieszeni, wykonywanie narożników czy choćby wszywanie ekspresów.

 • Stębnówki łańcuszkowe

  Stebnówka łańcuszkowa

  Maszyna jedno lub wieloigłowa szyjąca ściegiem łańcuszkowym. Przeznaczona do każdego rodzaju materiału. Zastosowanie maszyny łańcuszkowej zapewnia trwałość i elastyczność stosowanego ściegu.

 • Owerloki

  Overlok

  Maszyna do szycia trzy nitkowa lub wielonitkowa powszechnie stosowana w przemyśle odzieżowym. W odróżnieniu od standardowych maszyn łańcuszkowych owerlok wyposażony jest w chwytacz górny i dolny służący do tworzenia ściegu. Maszyny te stosowane są głównie do zabezpieczania brzegów materiałów, zszywania elementów odzieży z zachowaniem elastyczności ściegu oraz wykonywania ściegów ozdobnych.

 • Renderki / dwuigłówki drabinkowe

  Maszyna drabinkowa

  Maszyna drabinkowa popularnie zwana renderką, stosowana jest głównie do szycia dzianin. Renderka wykonuje imitację spłaszczonego szwu owerlokowego, który wykorzystywany jest głównie do podwijania dołów koszulek, rękawów T-shirtów lub tworzenia wykończeniowego ściegu ozdobnego.

 • Dziurkarki bieliźniane

  Dziurkarka

  Specjalistyczna maszyna szwalnicza obszywająca dziurkę ściegiem płaskim stębnówkowym. Przeznaczona głównie do cienkich i średnich materiałów. Znajduje idealne zastosowanie dla swetrów, koszul, podkoszulek, bielizny i odzieży niemowlęcej.

 • Dziurkarki odzieżowe

  Dziurkarka odzieżowa

  Specjalistyczna maszyna szwalnicza obszywająca dziurkę ściegiem łańcuszkowym. Przeznaczona głównie do grubych materiałów. Znajduje idealne zastosowanie dla płaszczy, żakietów, marynarek, kamizelek, spodni wyjściowych oraz dżinsów.

 • Guzikarki

  Najnowszej generacji guzikarki szyjące ściegiem łańcuszkowym oraz stembnowym dostępne w naszej ofercie.

 • Ryglówki

  Ryglówka

  Uniwersalna, wielofunkcyjna maszyna z możliwością wykonania kilkunastu rodzajów rygli przeznaczona do lekkich i średnich materiałów.

 • Zyg-zag'i

  Maszyna Zyg-zag

  Maszyna do wykonywania ściegu ozdobnego, typu zig-zag. Przeznaczona do różnego typu materiałów, wykorzystywana do obszywania bielizny, czapek, butów, pasów, żagli i wielu innych.

 • Ściegi ozdobne

  Maszyna do ściegu ozdobnego

  Maszyna przeznaczona do ozdobnego obszywania, fastrygowania materiałów.

 • Automaty szwalnicze

  Automat szwalniczy

  Maszyna szwalnicza przeznaczona do specjalistycznych zastosowań. Wyposażona w elektroniczne systemy wspomagające pracę oraz panel umożliwiający programowanie i sterowanie dostępnymi funkcjami.

 • Podszywarki

  Podszywarka

  Maszyna szwalnicza przeznaczona do różnego typu materiałów. Swoje zastosowanie idealnie znajduj w podszywaniu rękawów, mankietów, nogawek, spódnic, żakietów itp.

 • Inne, specjalistyczne

  Specjalistyczne maszyny do szycia

  W tej kategorii sklasyfikowane są specjalistyczne maszyny do szycia preznaczone do różnych zastosowań przemysłowych.

 • Oświetlenie

  Lampki do maszyn

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą profesjonalnych lampek do maszyn szwalniczych firmy: HAIMU

 • Chemia

  Artykuły chemiczne

  Profesjonalne artykuły chemiczne do zastosowań przemysłowych.

 • Krzesła

  Krzesła szwalnicze

  Profesjonalne i atestowane krzesła dla szwalni i zakładów krawieckich.

 • Manekiny

  Manekiny krawieckie

  Profesjonalne manekiny krawieckie dla szwalni oraz zakładów krawieckich.

 • Pulery i podajniki

  Podajniki i prowadniki do maszyn

  Prowadniki, pulery i podajniki do maszyn i urządzeń szwalniczych.

 • Napownice

  Przemysłowe napownice szwalnicze

  Profesjonalne urządzenia do nabijania wszelkiego rodzaju nap dla różnego rodzaju materiału.

 • Hafciarki przemysłowe

  Przemysłowe hafciarki szwalnicze

  Przemysłowe maszyny wykonujące profesjonalne hafty, wyposażone w zaawansowane funkcje wspomagające proces produkcyjny, elektroniczne sterowanie oraz panel sterujący.

 • Automaty z polem szycia

  Profesjonalne automaty szwalnicze

  Automaty szwalnicze przystosowane indywidualnie pod potrzeby naszych klientów, wyposażone w wymienne pole szycia, z możliwością definiowania kształtu oraz rozmiaru obszywanego elementu.

 • Maszyny do produkcji koszul
 • Gumiarki / Paskarki
 • Maszyny ramieniowe
 • Maszyny wieloigłowe

  Maszyny wieloigłowe

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 228 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 228 elementów
Jest 228 produktów.

Profesjonalne maszyny szwalnicze

W naszej ofercie znajdują się głównie profesjonalne, przemysłowe maszyny szwalnicze znanych i cenionych na całym świecie producentów maszyn i urządzeń szwalniczych: JUKI, TYPICAL, SHUNFA, MAX, REECE, GLOBAL, STROBEL, YIN/AGMS. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia szwalni, od pod...

Profesjonalne maszyny szwalnicze

W naszej ofercie znajdują się głównie profesjonalne, przemysłowe maszyny szwalnicze znanych i cenionych na całym świecie producentów maszyn i urządzeń szwalniczych: JUKI, TYPICAL, SHUNFA, MAX, REECE, GLOBAL, STROBEL, YIN/AGMS. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia szwalni, od podstawowych maszyn takich maszyny jednoigłowe i maszyny dwuigłowe, stębnówki i owerloki, po automaty szwalnicze, automatyczne krojownie czy system przygotowania produkcji GEMINI CAD.

Przemysłowe maszyny szwalnicze dla Twojej szwalni

W tej kategorii znajdują się przede wszystkim profesjonalne maszyny do szycia takie jak:

- stębnówki jednoigłowe i dwuigłówki, w tym stębnówki TYPICAL GC6910-MD3, TYPICAL GC6160B, TYPICAL GC6760BD3-J, a także stębnówki z podwójnym transportem jak TYPICAL GC6717-HD3
- stębnówki łańcuszkowe
- maszyny do szycia JUKI, a w tym flagowe modele takie jak JUKI DDL8700, JUKI DDL8700-7, JUKI DDL 900A, JUKI DDL900B czy JUKI DDL8700H
- owerloki przemysłowe
- owerloki JUKI, a w tym flagowe modele, takie jak: JUKI MO6814S, JUKI MO6818S, JUKI MO 6714D czy JUKI MO6704D
- Renderki przemysłowe/dwuigłówki drabinkowe, a w tym renderki SHUNFA, renderki MAX, renderki KANSAI SPECIAL oraz renderki JUKI np. popularna renderka JUKI MF 7523-U11
- dziurkarki, a w tym dziurkarki odzieżowe i dziurkarki bieliźniane np. JUKI LBH780U, JUKI LBH-1790AN czy elektroniczna dziurkarka TYPICAL GT1790S
- guzikarki mechaniczne oraz elektroniczne, a w tym popularne modele JUKI LK1903BSS, JUKI MB1377, SHUNFA SF373 czy TYPICAL GT6438
- ryglówki elektroniczne JUKI LK1900BHS, BSS, BFS i BNS oraz ryglówki MAX, TYPICAL GT6430-D-02 czy UTLIMA RM-128 do pikowania poduszek
- maszyny do szycia typu zygzak, a w tym GLOBAL ZZ-509, JUKI LZ2284A-7, SHUNFA SF20U53 czy TYPICAL GT856D-318
- podszywarki, a w tym popularne modele takie jak: SHUNFA SF512, GLOBAL BM-9210, STROBEL VEB100-6, STROBEL VEB100-2 czy podszywarka TYPICAL GL13101-2
- przemysłowe hafciarki HAPPY HCH 701, HAPPY HCR 1508 czy HAPPY-X1501-40
- napownice, a w tym popularna napownica GLOBAL PFA-03
- automaty szwalnicze  np. automat do kieszeni, automat do zszywania spodni i spódnic, automat do małych elementów UTLIMA SM-2000 oraz automaty REECE 84-72 do zszywania elementów

Większość maszyn ma zamontowane energooszczędne silniki. Do zaoferowania mamy klasyczne maszyny przemysłowe oraz maszyny do szycia komputerowe, sterowane przy pomocy panelu, z automatycznymi funkcjami i wieloma udogodnieniami ułatwiającymi codzienną pracę.

Wyposażenie szwalni

W innych kategoriach znajdują się profesjonalne urządzenia szwalnicze takie jak plotery, automatyczne krojownie czy system przygotowania produkcji GEMINI CAD. W naszym sklepie można też kupić igły do maszyn szwalniczych, części zamienne do maszyn szwalniczych, krzesła do maszyn szwalniczych oraz różne akcesoria takie jak lampki Haimu czy nożyczki krawieckie.
Więcej