Śledź nas na Facebooku

  • Kontakt z nami

    Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

  • Formy płatności

    Nasz sklep oferuje państwu możliwość dokonania płatności on-line.

Maszyny do szycia przemysłowe

Zaopatrzenie szwalni w profesjonalne maszyny do szycia to działaności firmy Banaszczyk Maszyny Szwalnicze od 1992 r. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem szwalni i zakładów krawieckich w maszyny szwalnicze i wszelkiego rodzaju urządzenia usprawniające pracę takie jak: dziurkarki, guzikarki, prasy, napownice, automaty szwalnicze i urządzenia tnące. Jako lider rynku maszyn szwalniczych jesteśmy przedstawicielem światowych producentów takich jak: JUKI, KANSAI SPECIAL, BROTHER, SHUNFA i wiele innych.  Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc, obsługę oraz szybki dostęp do części do maszyn do szycia oraz serwisu. Zapraszamy do współpracy!

Przemysłowe maszyny do szycia

Profesjonalne przemysłowe maszyny do szycia Juki to maszyny znane z jakości i niezawodności. Urządzenia do tapicerni i zakładów kaletniczych różnią się od tych używanych w szwalniach. Przemysłowe maszyny do szycia ciężkiego muszą mieć inną budowę, żeby poradzić sobie z trudnymi w obróbce materiałami, takimi jak skóra czy tkaniny tapicerskie.

Jako wyspecjalizowany sklep posiadamy w sprzedaży wszystkie części do maszyn do szycia Juki i innych marek. Poza asortymentem w sklepie mamy też wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn szwalniczych. Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem maszyn szwalniczych znanych na całym świecie producentów takich jak między innymi JUKI, KANSAI SPECIAL, BROTHER czy SHUNFA.

Jak wybrać profesjonalne maszyny do szycia?

Prowadzisz szwalnie? Interesują Cię profesjonalne maszyny do szycia?
Maszyny, które można znaleźć we współczesnych szwalniach, różnią się od tradycyjnych urządzeń, znanych od lat. Nowoczesne przemysłowe maszyny do szycia usprawniają pracę szwaczek.

Wiemy jak używać przemysłowe maszyny do szycia. Dowiedź się jak wybrać odpowiednią maszynę do szycia dla zastosowania przemysłowego lub profesjonalnego. 
Maszyny do szycia przemysłowe można obejżeć w profesjonalnym salonie obok Łodzi. 
Wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania dotyczące doboru przemysłowej maszyny do szycia.