Follow us on Facebook

  • Contact us

    Feel free to contact our customer service.

  • Payments

    Our shop offers you the possibility to make on-line payments

Trust the professionals

For others it is a business for us it is a passion

Banaszczyk Sewing Machines Company are on the market since 1992 . We are providing complex equipment for sewing room and tailor shop. Our company selling sewing machines and all types of equipment to improve work of sewing room such as: buttonhole machines, button mounting machines, ironing tables, drawing plotters, sewing machines and cutting equipment. As a market leader of sewing machines we are representative of the world's leading manufacturers such as: JUKI, KANSAI SPECIAL, BROTHER, SHUNFA and many others. We provide our clients professional assistance, best service and quick access to spare parts. We invite You to cooperate!

Przemysłowe maszyny do szycia

Profesjonalne przemysłowe maszyny do szycia Juki to maszyny znane z jakości i niezawodności. Urządzenia do tapicerni i zakładów kaletniczych różnią się od tych używanych w szwalniach. Przemysłowe maszyny do szycia ciężkiego muszą mieć inną budowę, żeby poradzić sobie z trudnymi w obróbce materiałami, takimi jak skóra czy tkaniny tapicerskie.

Jako wyspecjalizowany sklep posiadamy w sprzedaży wszystkie części do maszyn do szycia Juki i innych marek. Poza asortymentem w sklepie mamy też wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn szwalniczych. Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem maszyn szwalniczych znanych na całym świecie producentów takich jak między innymi JUKI, KANSAI SPECIAL, BROTHER czy SHUNFA.

Jak wybrać profesjonalne maszyny do szycia?

Prowadzisz szwalnie? Interesują Cię profesjonalne maszyny do szycia?
Maszyny, które można znaleźć we współczesnych szwalniach, różnią się od tradycyjnych urządzeń, znanych od lat. Nowoczesne przemysłowe maszyny do szycia usprawniają pracę szwaczek.

Wiemy jak używać przemysłowe maszyny do szycia. Dowiedź się jak wybrać odpowiednią maszynę do szycia dla zastosowania przemysłowego lub profesjonalnego. 
Maszyny do szycia przemysłowe można obejżeć w profesjonalnym salonie obok Łodzi. 
Wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania dotyczące doboru przemysłowej maszyny do szycia.