Janome Digitizer JR program do projektowania haftowJANOME_DIGITIZER_JR

JANOME

Nowy produkt


Bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM. Idealny na start przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia...

Więcej szczegółów

Cena na telefon

42 212 14 50

Zadaj pytanie

Szybka wysyłka

Cześci do maszyn

Dodaj do schowka

Dodaj do listy życzeń

Bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM. Idealny na start przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów. Program może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 5.0.

W najnowszej wersji wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane.

To elementarnie proste i wszystko dzieje się błyskawicznie.


Podstawowe cechy programu:
- automatyczne przetwarzanie plików bmp, jpg, wmf, emf na gotowe hafty (jednym kliknięciem zamienia zdjęcie na haft).
- półautomatyczne przetwarzanie plików bmp, jpg, wmf, emf na gotowe hafty (operator po kolei zaznacza elementy rysunku lub zdjęcia i zamienia je na haft w takiej kolejności w jakiej projekt ma być haftowany)
- konwertowanie haftów zapisanych w formatach jef, jan, jpx, sew, emd, pes, pec, hus, vip, vp3, pcs, xxx, dst, jmt na hafty obsługiwane przez maszyny JANOME i ELNA
- 20 czcionek wbudowanych do tworzenia napisów i monogramów (pełna edycja rozmiaru, kątu nachylenia, szerokości liter, etc.)
- podgląd 3D (rzeczywisty wygląd haftu wyświetlony na wybranym tamborku)
- symulacja odhaftu na ekranie monitora, pełna kontrola wykonanej pracy
- automatyczne przeliczanie ilości wkłuć przy zmianie skali haftu
- możliwy wybór 12 różnych ściegów hafciarskich (ścieg satynowy z regulacją jego gęstości i szerokości, 5 ściegów tkackich z regulacją gęstości, długości ściegu oraz - kąta nachylenia ściegów, 5 ściegów ozdobnych - również z pełną regulacją
- możliwość ustawienia kolejności haftowania (który kolor będzie haftowany pierwszy, a który kolejny)
- rotacja, zmiana rozmiaru, lustrzane odbicia i edycja gotowych wzorów haftów
- program zapisuje wzory haftów w formacie jef, sew i emd (hafty gotowe do haftowania na maszynach JANOME i ELNA)
- posiada funkcje UNDO / REDO
- posiada funkcje wyboru tkaniny na jakiej będzie haftowany wzór (automatyczna kompensacja - program dodaje ściegi spodnie na tkaniny rozciągliwe - tak, aby hafty nie były zniekształcone po wyhaftowaniu)
- profesjonalny wydruk wzoru haftu w oryginalnej kolorystyce, z podanym zużyciem nici górnych i spodnich oraz ilością wkłuć (funkcja przydatna do wyceny haftów)
- możliwość rozszerzenia programu JUNIOR do pełnej wersji MBX (tzw. Upgrade) - pełna wersja MBX również w JĘZYKU POLSKIM

 

Opinie o Janome Digitizer JR program do projektowania haftow: