ASS BASS 3050 automat do kieszeniASS_BASS3050/KPL

ASS

Nowy produkt


Automat BASS 3050 jest specjalistycznym automatem przeznaczonym do naszywania kieszeni z patkami zarówno prostych, z klapkami lub bez nich.   Dla Państwa wygody, automat...

Więcej szczegółów

Cena na telefon

42 212 14 50

Zadaj pytanie

Szybka wysyłka

Cześci do maszyn

Dodaj do schowka

Dodaj do listy życzeń

Automat BASS 3050 jest specjalistycznym automatem przeznaczonym do naszywania kieszeni z patkami zarówno prostych, z klapkami lub bez nich.

 

Dla Państwa wygody, automat posiada podajnik, który jest kontrolowany przez w pełni automatyczny silnik serwo. Dzięki dostępnemu rozstawowi igieł od 8 do 30mm (co 2mm), BASS 3050 umożliwia naszywania kieszenie o dlugości od 20 do 200mm. Dowolne zaprogramowanie automatu z pamięcią 40 ściegów oraz możliwość niezależnego ustawienia szybkosci szycia jak i szybkości transportu, zapewni Państwu bezstresową i przyjemną pracę z BASS 3050. Proszę wziąć pod uwagę, iż automat posiada także 3 niezależnie programowalne znaczniki laserowe, co znacznie ułatwia odpowiednie ułożenie materiału.

Zaletą BASS 3050 jest nóż środkowy, który napędzany jest oddzielnym silnikiem elektrycznym tym samym zwiększając Państwa bezpieczeństwo. Dzięki systemowi, który automatycznie obcina ścieg jak również każdy ścieg początkowy lub końcowy może zaczynać się ryglem lub ściegiem skondensowanym, Państwa praca stanie się bardziej wydajna niż dotychczas.

Proszę wziąć pod uwagę, iż w automacie BASS 3050, każdy ścieg początkowy lub końcowy może zaczynać się ryglem lub ściegiem skondensowanym. Dodatkowo dla Państwa wygody wprowadzone zostały rozwiązania umożliwiające ustawienia każdego szwu kieszeni z osobna (rygiel lub skondensowany ścieg) jak również autmatyczne obcinanie ściegu.

Dodatkowo maszyna posiada specjalistyczny sensor zerwania nici igły oraz fotokomórkę automatycznie wykrywającą brzeg klapy, co zapewni Państwu bezstresową i przyjemną pracę z BASS 3050.

 

Cechy BASS 3050:
- Możliwość dowolnego zaprogramowania z pamięcią 40 ściegów
- Długość kieszeni od 20 do 200 mm
- Dostępne rozstawy igieł od 8 do 30 mm (co 2 mm)
- Długość ściegu, szybkość szycia oraz szybkość transportu mogą być ustawiane niezależnie
- Możliwość ustawienia każdego szwu kieszeni z osobna (rygiel lub skondensowany ścieg)
- Fotokomórka automatycznie wykrywająca brzeg klapy
- 3 niezależnie programowalne znaczniki laserowe ułatwiające ułożenie materiału

Standardowe funkcje:
- Dwuigłowa maszyna szyjąca ściegiem podwójnym łańcuszkowym, z możliwością odchylenia główki co znacznie ułatwia serwis
- Automatyczne obcinanie ściegu
- Napęd bezpośredni
- Panel kontrolny LCD wraz z pamięcią
- Napęd głównej klamry realizowany za pomocą silnika krokowego z możliwością ustawienia długości od 20 do 200 mm (240 mm)
- Ustawienie noży kątowych do 10mm z inkrementacją 0.1 mm
- Każdy ścieg początkowy lub końcowy może zaczynać się ryglem lub ściegiem skondensowanym
- Sensor zerwania nici igły

  • Cena na telefon tak

Opinie o ASS BASS 3050 automat do kieszeni: