Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705HY-HC1705

AGMS

Nowy produkt


Nieporównywalna do ręcznego krojenia precyzja cięcia i powtarzalność kształtówKater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705 Automatyczne krojownie YIN/AGMS to nowoczesne,...

Więcej szczegółów

Cena na telefon

42 212 14 50

Zadaj pytanie

Szybka wysyłka

Cześci do maszyn

Dodaj do schowka

Dodaj do listy życzeń

Nieporównywalna do ręcznego krojenia precyzja cięcia i powtarzalność kształtów

Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705

Automatyczne krojownie YIN/AGMS to nowoczesne, wielowarstwowe katery do rozkroju różnych materiałów. Urządzenia wykorzystywane są w zakładach specjalizujących się w szyciu lub krojeniu elementów odzieży, bielizny, zabawek, obuwia, tapicerki meblowej i samochodowej. W naszej ofercie dostępne są różne modele automatycznych krojowni, różniące się nie tylko wymiarami, ale również parametrami. Model dobieramy do profilu produkcji klienta oraz do możliwości technicznych pomieszczenia.

Paris

CHARAKTERYSTYKA

Modułowa budowa

Kater YIN może być dostarczony w częściach, dzięki czemu bez problemu składa się go nawet w niedużych pomieszczeniach (jedyny wymóg to drzwi o min. szerokości 115cm)

 • Różne wymiary katerów

  Możliwość dostosowania długości katera oraz długości i szerokości powierzchni cięcia do wymogów produkcji czy wielkości pomieszczenia. Standardowa długość urządzenia to 5.35m. Można ją skrócić do 4.5 metra.  

 • Japońska technologia i komponenty najwyższej jakości

  Dobrze znana i niezawodna japońska konstrukcja urządzenia. Do budowy katera wykorzystano komponenty renomowanych producentów: Siłowniki – SMC, Przekaźniki – ABB, Falowniki – OMRON, Silniki – Yaskawa.

 • Technologia przyjazna użytkownikom

  Stanowisko operatora ma intuicyjny i przyjazny interfejs, a do obsługi katera nie trzeba mieć żadnego doświadczenia na krojowni. By stać się operatorem urządzenia wystarczy przejść kilkugodzinne szkolenie prowadzone przez naszego pracownika po montażu katera.

 • Kompatybilność z różnym systemami

  Automatyczna krojownia obsługuje różne formaty plików m.in. .ISO, .CUT itp. Urządzenie doskonale współpracuje z systemem Gemini CAD, w którym można stworzyć optymalne układy kroju i przesłać je bezpośrednio do katera YIN.

 • Ustawienie siły odsysania powietrza

  Krojownie YIN pozwalają na korzystanie z 8 różnych trybów odsysania powietrza. Każdy tryb charakteryzuje się inną siłą odsysania, dzięki czemu, w zależności od rodzaju produkcji, operator maszyny może wybrać najlepszy w danej chwili tryb.

 • System ostrzenia narzędzi tnących

  Opracowany przez inżynierów YIN system ostrzenia noży działa 5 razy szybciej niż w przypadku innych technologii ostrzenia. Ten unikalny system gwarantuje też dłuższą pracę ostrza, co wpływa na rzadszą wymianę części, a tym samym zmniejsza koszty eksploatacji katera. 

 • Inteligentne sterowanie mocą odsysania

  Czujniki siły odsysania w przypadku niewystarczającej mocy zwiększają ją, dzięki czemu materiał zawsze jest odpowiednio przytrzymywany, co jest szczególnie przydatne w przypadku materiałów puszystych lub typu pianka.

 • System raportowania

  Raporty dzienne i miesięczne dostarczają dane m.in. o wydajności katera czy czasie i prędkości cięcia. Dane te można wykorzystać do efektywniejszego zarządzania produkcją.

 • Szybka wymiana noża

  Konstrukcja urządzenia pozwala na wymianę noża dosłownie jednym ruchem, podczas gdy w innych tego typu urządzeniach potrzebne są co najmniej trzy operacje.

 • Komin odprowadzający powietrze z pompy vacuum

  Umożliwia podłączenie do zewnętrznych systemów wentylacyjnych.

 • Inteligentna diagnostyka problemów

  Funkcja autodiagnostyki informuje np. o konieczności wymiany ostrza, ale również wykrywa błędy, sygnalizuje je i jeśli to możliwe również rozwiązuje. Pozwala to wyeliminować przestoje. 

 • Niskie zapotrzebowanie na energię

  Średnie zużycie energii na cykl krojenia to 8kW.

ParisParis

 • 3 strefy ciągłej pracy jeśli kater połączony jest ze stołem do lagowania.

  Warstwy materiału przenoszone są ze stołów do lagowania do strefy cięcia, a po wycięciu transportowane są na taśmę odbiorczą. Kater pracuje w systemie ciągłym.  

Przyspieszenie procesu produkcji

kater pracuje bez przerwy · urządzenie przenosi materiał ze stołu do lagowania do obszaru cięcia, gdy włączone jest podciśnienie, a następnie przesuwa wycięte elementy na taśmę odbiorczą · w ciągu jednego cyklu kater kroi więcej warstw niż krojczy (system odsysania powietrza umożliwia sprasowanie zlagowanych warstw, co pozwala na wykrojenie jeszcze większej liczby elementów w trakcie jednego cyklu krojenia)

Zmniejszenie kosztów produkcji

automatyzacja procesów minimalizuje straty materiału · średni koszt wykrojenia 10m bieżących zlagowanych warstw (do kilkudziesięciu warstw w zależności od rodzaju produkcji) wynosi ok. 16zł (energia, koszty noża, folii i papieru)

Szybki zwrot inwestycji

kater jest obsługiwany przez jedną osobę · koszty utrzymania krojowni mogą zmniejszyć się nawet o 75%

Więcej informacji na stronie www.agms.pl

Opinie o Kater wielowarstwowy YIN/AGMS HY-HC1705: